Dzisiejsze typy bukmacherskie- hokej na lodzie w Szwecji faza playoff

Najwyższa pora powrócić do drużyny, która nigdy nas nie zawiodła, jeśli chodzi o typy bukmacherskie, Skellefteå AIK walcząca w playoffach. Ostatniej nocy zakłady bukmacherskie nie sprawdziły się, do czego przyczyniła się porażka IBF Falun, którzy przegrali u siebie w meczu szwedzkiej ligi Floorball. Fc Bayern Monachium zdominował  Juventus Turyn i gładko wygrał 2:0, tak jak przewidywaliśmy. Bawarczycy stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji i ich zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Dzisiaj jednak zajmijmy się rozgrywkami plafoff w Szwecji, oby tutaj nam się powiodło.

Linköping HC vs Skellefteå AIK będą rozgrywać czwarte spotkanie w półfinale szwedzkiej ligi hokeja. Drużyna Skellefteå AIK wręcz dominowała poprzednie spotkania, do tej pory prowadzą 2:1. Mieli jednak dużą przewagę strzałów na bramkę, odpowiednio 33-19 oraz 47-20 i to mówi nam dużo o przebiegu poprzednich meczy. Zagadką jest fakt, iż wszystkie trzy mecze kończyły się remisem 2:2. Skellefteå stwarzała sobie dużo sytuacji, jednak brakowało im wykończenia akcji. Z drugiej strony Linköping strzelała bramki z kontrataków, ponadto lepiej wykonywali rzuty karne. Właśnie tak grało Linköping, z nastawieniem na kontre.

Zakład Dnia proponuje na dzisiaj handicap z udziałem Skellefteå AIK, gdyż uważamy, iż jest to idealny czas dla tej ekipy na przełamanie się i zdobywanie goli, na które mocno sobie zasłużyli w poprzednich spotkaniach.

Dlatego też proponujemy na dzisiaj typy bukmacherskie na ekipę Skellefteå AIK. Sugerujemy taki zakład sportowy, gdyż jak do tej pory żadne spotkanie w playoffach nie kończyło się większą różnicą bramek niż jedną.Tak więc dzisiejszy zakład sportowy : Skellefteå AIK zwycięża, hcp (-1.5) po kursie 3,60 na Bet365.

Typy bukmacherskie na dzisiaj

Swedzka liga Hokeja, playoff  – Linköping HC vs Skellefteå AIK, 19.00

Zwyciężą (hcp): Skellefteå AIK -1.5

Kurs : 13/5 (3,60) na Bet365

Stawka zakładu: €50

Bet 365 – 100% do 200 PLN

Comments